پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg


اخبار و اطلاعیه های کانون
قابل توجه دفاتر ارائه کننده خدمات روابط کار... مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 10:22

(اطلاعیه شماره 1 )

نظر به اهمیت احراز هویت در شبکه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و همچنین خدمات آتی مرتبط از سوی وزارت محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عدم توجه مناسب برخی از دفاتر در ارائه خدمات کیفی از تاریخ 98/9/18 به اطلاع کلیه دفاتر می‌رساند که با طی روال‌های زیر می‌توانند از ارائه این خدمات بهره‌مند شوند. شایان ذکر است دفاتری که رویه اعلام شده را طی ننمایند نمی‌توانند نسبت به ارائه خدمت اقدام نمایند.

1- داشتن تعهد نامه( می‌توانند با تائید فرم الکترونیکی نسبت به ارائه خدمت اقدام نمایند).

2- طی دوره آموزش الکترونیکی و کسب حد نصاب نمره لازم برای ارائه خدمت

3- ارائه خدمات کیفی متناسب با دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت کار

این فراخوان تا پایان ساعت اداری روز 98/9/30 در دسترس خواهد بود.

 

جهت دریافت فرم تعهدنامه الکترونیکی به آموزش مجازی مراجعه نمائید.

 

روابط عمومی شرکت پیشخوان خدمات ایرانیان

 
مجمع عمومی سالیانه کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور روز چهارشنبه 98/8/22 با اقتدار برگزار شد... مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 09:20

روز چهارشنبه سالن تلاش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزبان روسای انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور بود. در این نشست که اکثریت قاطع اعضاء حضور داشتند ضمن بررسی صورت‌های مالی کانون مباحث مربوط به حوزه دفاتر پیشخوان دولت و آینده آنها و سیاستهای اجرایی کانون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 03 آذر 1398 ساعت 09:53
 
درخواست حذف حق تمدید پروانه دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
سه شنبه, 28 آبان 1398 ساعت 11:30

 

روابط عمومی کانون انجمن‌های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

آخرین بروز رسانی در سه شنبه, 28 آبان 1398 ساعت 11:53
 
جلسه بررسی قانون دفاتر پیشخوان خدمات دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
پنجشنبه, 23 آبان 1398 ساعت 11:39

روز دوشنبه 98/8/20 جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس با هدف بررسی ابهامات شورای محترم نگهبان به قانون ماده واحده دفاتر پیشخوان دولت مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در این جلسه بجز اعضاء محترم کمیسیون که به ریاست جناب آقای عزیزی برگزار شد، روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز حضور داشتند. در این جلسه مطالبی از جمله هزینه‌های ایجاد شده برای دفاتر پیشخوان دولت و جایگاه نمایندگان آن‌ها، اخذ مبالغ تعیین شده و ... مورد بحث قرار گرفت.

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 23 آبان 1398 ساعت 12:04
 
پیگیری در خصوص بازنگری در تضامین اخذ شده اپراتور ها از دفاتر پیشخوان دولت از سوی کانون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 19 آبان 1398 ساعت 14:33

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 19 آبان 1398 ساعت 14:56
 
اعطای مهلت دو ماهه برای درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
یکشنبه, 19 آبان 1398 ساعت 14:29
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از اعطای مهلت برای ارائه درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: پیش از این در مصوبه ۲۸۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره شرایط و ضوابط تجدید پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستائی پیش‌بینی شده بود که دارندگان پروانه درصورت تمایل به تجدید پروانه باید حداقل سه ماه پیش از پایان اعتبار پروانه برای تمدید آن اقدام می‌کردند.
وی افزود: عدم درخواست تجدید پروانه در این بازه زمانی به معنی انصراف دارنده پروانه از فعالیت بوده و ادامه فعالیت دفتر بعد از تاریخ پایان اعتبار پروانه، ممنوع است.
وی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در ترکیب کارگروههای استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی تصریح کرد: علیرغم ابلاغ مصوبه کمیسیون برخی از دارندگان پروانه از شرایط تمدید اطلاع نداشتند بر همین اساس به پیشنهاد رگولاتوری، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات صرفاً برای یک بار با اعطای مهلت دو ماهه‌ برای ارائه درخواست تمدید پروانه دارندگان دفاتر پیشخوان و ICT روستائی موافقت کرد.

فلاح جوشقانی تاکید کرد: براساس مصوبه ۲۹۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه‌ای که در مهلت سه ماهه تعیین شده در مصوبه ۲۸۹ موفق نشده‌اند درخواست تمدید اعتبار را ارائه کنند، می‌توانند حداکثر تا ۲۰ دی ماه ۹۸ برای تمدید پروانه اقدام کنند.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
حضور و تشکر دفاتر پیشخوان دولت کشور از نمایندگان مجلس در پیگیری از قانون مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 20:34


حدود سه سال قبل در یک ظهور نابه‌هنگام به نام بهبود وضعیت معیشت دفاتر پیشخوان دولت در تبصره 2 ماده 26 اساسنامه شرکت پست امور راهبری دفاتر به وزارت ارتباطات سپرده شد که البته اگر همت مردان بزرگی همچون آقای فولادگر نبود قرار بود شرکت پست متولی مجدد امور دفاتر گردد. در فراز اعتراض انجمن‌ها به این رویداد که منجر به تغییراتی در این بند شد و اگرچه دو پشتوانه اساسی یعنی سازمان اداری و استخدامی و استانداری‌ها به عنوان عالی‌ترین مراجع راهبری و فرابخشی حاکمیتی حذف شدند ولی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که جزء دستگاه‌های خوب و صادرکننده مجوز دفاتر بود جانشین پست شد. متأسفانه این فرآیند در تغییرات ساختاری بعدی حتی در سطح یک اداره کل هم قرار نگرفت ولی عارضه اصلی آن ورود یکی از اعضای محترم شرکت پست به مدیریت این حوزه برای رگولاتوری دو حوزه اپراتورهای پستی و دفاتر پیشخوان دولت شد، فرآیندی که در نهایت به نفع اپراتورهائی تمام شد که قرار بود هر یک مبلغ 430 میلیارد تومان به عنوان حق بهره‌برداری از این پروانه به دولت پرداخت نمایند.


اما عارضه بعدی که ایجاد شد این بود که در نقشه راه توسعه دولت الکترونیک ارائه خدمات استعلامی الکترونیکی و ارتقای توسعه دولت همراه که در ماده 67 قانون برنامه ششم نیز آمده بود تعارضی را در دیدگاه سیاستگذاران این حوزه بنا گذاشت تعارضی به نام اینکه دفاتر پیشخوان خود عارضه‌ای در جهت توسعه دولت الکترونیک خواهند بود و هزینه تمام شده خدمات را افزایش خواهند داد موضوعی که راهبری دفاتر در حوزه خدمات قابل ارائه و زنجیره تأمین را دچار چالش جدی نمود و تنها عایدی دفاتر در این فرآیند اصول حاکم بر صدور پروانه و راهبری دفاتر پیشخوان دولت شد که هم‌اینک تغییر آن به یکی از مطالبات جدی دفاتر تبدیل شده است. متأسفانه در این فضا و پس از سه سال تلاش عزیزان در وزارت ارتباطات (سازمان تنظیم مقررات) و تعاملات بسیار درخصوص اجرای ابلاغیه‌های انجام شده انتظار دفاتر محقق نگردید، بگونه‌ای که 7 ماه قبل در نشست انجمن‌های استانی این امر و تثبیت قانون مخصوص دفاتر پیشخوان دولت با هدف ایجاد ضمانت اجرائی به یک مطالبه جدی تبدیل و مقرر گردید تا فرآیند احصاء و تصویب قانون دفاتر پیشخوان دولت که قبلاً به تصویب نمایندگان محترم مجلس رسیده بود در دستور کار قرار گیرد.

 

 
اطلاعیه در خصوص عدم پاسخگویی واحد های ستادی کانون در روزهای سه شنبه و پنج شنبه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 16:59

به اطلاع کلیه دفاتر محترم پیشخوان دولت میرساند با توجه به روز رسانی و تغییرات در سامانه های کانون ،سه شنبه  مورخ 14/08/98ساعت 15و پنج شنبه مورخ 16/08/98 ، در بخش های ستادی کانون و شرکت های تخصصی زیر مجموعه قادر به پاسخگویی نمی باشند. لذا  از روز شنبه مورخ 18/08/98 آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

شایان ذکر است واحدهای پشتیبانی آنلاین آماده پاسخگویی از ساعت 9 الی 13 میباشند.


روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 

 
آقای فلاح: فعالیتهای دفاتر پیشخوان در راستای اهداف دولت الکترونیک است... مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط f.choobineh   
چهارشنبه, 08 آبان 1398 ساعت 10:27

دبیر کل کانون پیشخوان دولت در گردهمایی دفاتر پیشخوان استان قم با تشریح فعالیت‌های دفاتر گفت: فعالیت‌های این دفاتر در راستای اهداف دولت الکترونیک است.

 

به گزارش روابط عمومی کانون کشوری دفاتر پیشخوان دولت، دکتر علی فلاح در گردهمایی مدیران فناوری اطلاعات، برنامه و بودجه و سازمان تنظیم مقررات منطقه مرکزی و دفاتر پیشخوان استان قم در مورد فعالیت دفاتر پیشخوان دولت اظهار کرد: دفاتر پیشخوان در بخش خصوصی فعالیت می‌کنند و تاکنون برای پیشبرد فعالیت این دفاتر از هیچ کمک دولتی استفاده نشده است.

 

آخرین بروز رسانی در چهارشنبه, 08 آبان 1398 ساعت 11:19
 
رفتارهای پوپولیستی با هدف تخریب آینده دفاتر پیشخوان دولت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Public Relations   
پنجشنبه, 02 آبان 1398 ساعت 12:36

رفتارهای پوپولیستی با هدف تخریب آینده دفاتر پیشخوان دولت

 


سه سال پیش و در اوج درگیری برای احصا خدمات و برون رفت از شرایط بد دفاتر و در جایی که چرخ توسعه خدمات به حرکت درآمده بود مجموعه ای دولتی که از فعالیت شبکه دفاتر احساس خطر کرد به دنبال سناریویی رفت که این چرخ و حرکت بخش غیر دولتی را که با سرمایه گذاری دفاتر شکل گرفته بود از کار بیندازد.
بهترین سوژه همنوایی با دفاتر ناراضی و ایجاد یک امید واهی بود
بنابراین باید سناریویی نوشته می شد و بهترین سناریو ایجاد تفرقه از درون دفاتر بود پس با ایجاد یک انجمن و انتخاب فردی که سرسپردگی را بلد باشد این کار باید صورت می گرفت که شد

ماحصل آن انجمن این شد که در هر جلسه ای و حتی در مجلس با حمایت آن رقیب محترم این فرد و نه حتی اعضا هیات مدیره انجمن را بردند و هرچه فریاد زده شد که دفاتر به بی راهه می روند گوش شنوایی نبود چون یک منجی پیدا شده بود که حرفهای قشنگی می زد «دولت باید مدیریت کند و دولت باید خدمت بدهد و ما هیچ کاری نباید بکنیم» سوال اینجا بود اگر دولت قرار بود کاری بکند چرا برونسپاری کرد و اگر قرار بود کاری بکند چرا در دوره مدیریت آن رقیب قدیمی نکرد
به هر حال تغییر قانون استارت خورد و اگر چه رفیق بد بی اثر نبود ولی ذغال خوب هم اثرات بسیاری داشت چون لابیها در مجلس هم ادامه داشت و ماحصل آن شد تغییر قانون و رفتن دفاتر زیر تبصره ۲ ماده ۲۶ اساسنامه پست

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 142

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوتعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

logo-samandehi